Zákaznická linka
722 722 732

Pro objasnění dotazů zájemce o projekt rodinného domu je nejlepší využít námi nabízené bezplatné konzultace.

Při konzultaci s naším odborníkem budou vyřešeny Vaše dotazy a návrhy na změny či úpravy vybraného projektu typového rodinného domu. Budete seznámeni s použitými materiály a výrobky pro realiazci Vámi uvažovaného rodinného domu.

 

Jakékoliv dotazy týkající se projektů rodinných domů i další činnosti spojené s přípravou a výstavbou rodinného domu Vám ochotně odpoví náš specialista. Konzultace je zdarma, následná poradenská činnost v průběhu zpracování projektu je v ceně projektu.

 

Náš odborník s Vámi ochotně projde vše, co budete potřebovat pro rychlé a jednoduché získání podkladů pro projekt rodinného domu. Osobně Vám pomůže zvolit pro Vás ideální variantu materiálového i energetického standardu a odpoví i na detailní dotazy týkající se získání souhlasu s provedením stavby a realizace stavby samotné. Získáte i rady k užívání navržených technologií a hotového rodinného domu.

 

V rámci konzultací lze samozdřejmě vysvětlit požadavky na veškeré části projektu rodinného domu a domluvit dílčí změny, které budou odpovídat Vašim individuálním potřebám. Od okamžiku, kdy se rozhodnete objednat projekt rodinného domu, s Vámi bude veškerou poradenskou činnost provádět projektant, který bude zpracovávat Váš projekt rodinného domu a je osobně seznámen s konkrétní situací.

 

Pro rychlou odpověď na dotaz můžete využít Kontaktní formulář.

AKTUÁLNĚ

Kontaktní formulář

Umělé trávníky Pasivní domy Rekonstrukce domu Dům za milion Typové projekty rodinných domů Projekty domů Levné bydlení Rekonstrukce koupelny Rekonstrukce bytu Domy

Easy - Build s.r.o.
nám. Svobody 702/9
Brno 602 00

Partneři