Zákaznická linka
722 722 732

Chcete mít kolem svého domu co nejdříve hustý a krásný trávník?

Pak je pro vás ideálním řešením pokládka umělého travního koberce. Umělá tráva představuje kvalitní alternativu klasického živého trávníku. Instalací umělých trávníků docílíte zelené plochy v místech, kde nedovolují klimatologické podmínky růst přírodní trávě nebo v situacích, kdy by její údržba byla příliš nákladná. Tato významná ekonomická i časová úspora řadí umělé trávníky mezi velmi žádané vnější povrchy, které jsou navíc odolné a pohledově i dotykově příjemné.

Moderní a umělé trávníky dokáží splnit vysoké požadavky zákazníků na kvalitu a přirozený vzhled. Náš sortiment zahrnuje barevnou variabilitu, která uspokojí i nejnáročnéjšího zákazníka. Ztráta zabarvení, vyšlapaná místa, sekání, zavlažování, hnojení půdy, hubení škůdců - toto vše je s naším umělým zatravněním již minulostí. Jde také o bezpečný vnější povrch pro malé děti, protože její povrch neláká lezoucí hmyz. Můžete tak předejít poštípání mravenců nebo klíšťat.

Naše firma Vám zajistí kompletní servis a realizaci:

  • domácí odpočinková a relaxační místa
  • střešní zahrady a terasy
  • balkony
  • zahradní restaurace
  • hotelové interiéry a exteriéry
  • plážové bary a okolí bazénů
  • dětská hřiště
  • multi sportovní hřiště

Ukázka realizací umělých trávníků 

Jak se udržují umělé trávniky?

Údržba umělého trávníku není nic složitého, stačí jen vysát nebo trochu postříkat vodou či zlehka shrabat listí. Můžete použít i wapku, ale pozor na příliš silný proud vody, mohlo by dojít k poškození travního koberce. Běžné domácí chemikálie umělý trávník nepoškodí. Jako obrana proti plevelu se používá geotextilie, která mu zabraňuje v prorůstání, avšak stejně jako travní koberec je dostatečně propustná aby bylo zajišťěno účinné odvodnění.

........pro více informací včetně nezávazné kalkulace zdarma, prosím použijte náš kontaktní formulář. Obratem odpovíme na Vaše dotazy.

AKTUÁLNĚ

Kontaktní formulář

Typové projekty rodinných domů Kamenná dlažba Rekonstrukce domu Rekonstrukce bytu Rodinný dům Projekty domů Zámková dlažba Domy Dům na klíč Domy mobilní

Easy - Build s.r.o.
nám. Svobody 702/9
Brno 602 00

Partneři