Zákaznická linka
722 722 732

Stavební systém EUROPANEL je technologie pro realizaci dřevostaveb různé velikosti i různého účelu. Jednoduše s ním postavíte nízkoenergetický i pasivní dům, a proto je tato technologie velmi příznivá pro vaše budoucí provozní náklady. Kromě toho stavba probíhá rychle, přesně a v kterémkoliv ročním období.

Hrubá stavba dvupodlažního rodinného domu ze stavebního systému EUROPANEL

Se stavebním systémem Europanel zkrátíte dobu výstavby na 4-6 měsíců.

Dokončení stavby

Hrubé stavby z EUROPANELU jsou velmi přívětivé pro navazující řemesla. Jsou smontovány přesně, stěny jsou hladké, rovné, svislé a pravoúhlé. Pro osazení oken a dveří jsou připraveny přesné čisté otvory. Kontaktní zateplovací systém se provádí na rovné stěny. Všechny instalace se rozvádějí vodorovně v podlahách, nebo stropech. Ve svislém směru jsou instalace provedeny v sádrokartonových příčkách a předstěnách a pro elektroinstalaci jsou připraveny kanály v panelech. Interiér se ve většině případů dokončuje sádrokartonovými deskami, alternativně mohou být použity sádrovláknité, nebo cementokeramzitové desky. Podlahy v prvním nadzemním podlaží jsou lité, nebo se používají suché skladby podlah z různých typů desek. Podlahy ve druhém nadzemním podlaží jsou konstruovány jako „plovoucí“, tedy na materiál s dobrým kročejovým útlumem je položena roznášecí deska a na ní je přímo kladena podlahová krytina.

Panely je možné použít i pro konstrukci střešního pláště. Toto řešení zjednoduší konstrukci krovu, protože se panely krokvemi podpírají pouze v místě spoje, tedy ve vzdálenostech 2500–3000 mm. Výhodou je i větší prostor v podkroví, izolace střešního pláště je umístěna nad krokvemi. Stavba je velice rychle uzavřena a ochráněna proti srážkám.

Protože je EUROPANEL otevřený pro libovolná projekční a architektonická řešení, existuje mnoho způsobů dokončování hrubých staveb a řešení interiérových i exteriérových konstrukcí.

                   

AKTUÁLNĚ

Kontaktní formulář

Rekonstrukce koupelny Domy mobilní Dřevostavby Typové projekty rodinných domů Dům na klíč Umělé trávníky Rekonstrukce bytu Moderní domy Rekonstrukce domu Pronájem lešení

Easy - Build s.r.o.
nám. Svobody 702/9
Brno 602 00

Partneři